CARBE.cz / Truhlářské stolařské stroje / NOVÉ STROJE / Lisy briketovací

Lisy briketovací

prodeco

Profesionální hydraulické briketovací lisy PRODECO. Vhodné do malých a středních dřevařských provozů. Umožňují efektivní zpracování odpadu na ekologicky čisté a vysoce výhřevné palivo bez použití pojiv. Vyznačují se malými nároky na prostor, nízkou energetickou náročností a jednoduchou obsluhou.

PRODECO S.r.l. je výrobce briketovacích lisů, drtičů a příslušenství, sídlící v italském městě Brescia.

Briketovací lis PRODECO NANO55

Kompaktní model vhodný do menších jednosměnných truhlářských provozů. Nabízí kompaktní rozměry při dobrém výkonu. Bez možnosti chlazení. Max. produkce briket: 15-50 kg/hod

Briketovací lis PRODECO E55

Základní model vhodný do menších jednosměnných truhlářských provozů. Nabízí robustní konstrukci při dobrém výkonu. Bez možnosti chlazení. Max. produkce briket: 15-60 kg/hod.

Briketovací lis PRODECO E60 SUPER

Středně výkoný model s možnosí chlazení, vhodný pro náročnější, průmyslové i non-stop provozy. Max. produkce briket: 100-120 kg/hod.

Briketovací lis PRODECO E70

Druhý nejvýkonnější model má robustnější konstrukci a v kombinaci s novým typem olejového chlazení splňují ty nejnáročnější požadavky na produkci briket. Max. produkce briket: 70-140 kg/hod.

Briketovací lis PRODECO E80

Nejvýkonnější model má robustnější konstrukci a v kombinaci s novým typem olejového chlazení splňují ty nejnáročnější požadavky na produkci briket. Max. produkce briket: 80-210 kg/hod.

Briketovací lis PRODECO VERTICAL

Růžně výkonné modely s chlazením, vhodné pro umístění přímo pod silo centrálního odsávání. Šnekové podávání materiálu. Max. produkce briket: 60-100-120 kg/hod.

Příslušenství k briketovacím lisům

  • Skladem

Balící kolotoč, lamač briket, vodní či olejové chlazení, rafinátor...